مشاوره و پشتیبانی : 09132771495 | 09132634599 | 03154759315
گلاب و عرقیات گیاهی اصل

معجون معده و گوارش

معجون معده و گوارش
» جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:


معجون معده و گوارش
اینستاگرام رزآلین تلگرام رزآلین
مقدار: 100000 عدد

اطلاعات فنی محصول

درجه یک
• کیفیت :
مقوی معده، رفع دل درد و دل پیچه، ضد نفخ
• موارد درمانی :
کاملا طبیعی و سنتی
• ارگانیگ :
بعد از هر غذا نیم یا یک استکان میل شود
• نحوه مصرف :
: کد محصول
موجود است : وضعیت موجودی
لیتر :  
32,000 تومان 
 
محصول ویدئو ندارد

یکی از بهترین راهکار های درمانی در باب بیماری های گوارشی و جایگرین مناسب برای استفاده از داروهای شیمایی بدون هیچ گونه عارضه ای را می توان معجون معده و گوارش بیان نمود که در طب سنتی در باب رفع برخی از بیماری های گوارش و حتی تقویت معده پیشنهاد به مصرف آن صورت می گیرد. در باب خواص معجون معده و گوارش می توان به استفاده از این عرق گیاهی ترکیبی در باب رفع دل درد و دل پیچه، به عنوان ضد نفخ، رفع سوءهاضمه، تنظیم ترشح آنزیم‌های معده و روده و ... اشاره نمود.
همین فواید بیان شده در بالا سبب گشته تا در بحث عرق معجون معده و گوارش بررسی یک سری مسائل از جمله بررسی خرید و قیمت معجون معده و گوارش حائز اهمیت گردد که در باب آن می توان از فروشگاه رزآلین مجموعه تولیدی گلاب و عرقیات گیاهی کاشان به شیوه کاملا سنتی و ارگانیک به عرق و معجون های گیاهی خالص دست یابید. تولید و فروش مستقیم این محصولات در این فروشگاه یکی از المان های موثر در زمینه کاهش قیمت می باشد که سبب گشته تا بهترین معچون گوارشی با قیمت مناسب را به دست خریداران برساند.   

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه محصول √ راهنمای خرید از رزآلین √

خرید و قیمت معجون معده و گوارش
فروشگاه رزآلین به سبب فروش مستقیم به دو شکل حضوری و آنلاین با حذف واسطه ها در بحث فروش امکان خرید را برای همگان در سراسر جهان مهیا نموده است تا بتوانند به راحتی به عرقیات گیاهی کاشان دست یابند. در باب قیمت معجون معده و گوارش نیز همان طور که در قبل بیان شده نبود واسطه و بحث فروش آنلاین که با حذف هزینه های اضافی در باب سفر به کاشان برای خرید عرقیات گیاهی به همراه است سبب گشته تا قیمت تولیدی این محصولات برای فروش در نظر گرفته شود.

خرید آنلاین گلاب دوآتیشه
گلاب درجه یک
گلاب اصل و ناب کاشان
خرید اینترنتی گلاب