مشاوره و پشتیبانی : 09132771495 | 09132634599 | 03154759315
گلاب و عرقیات گیاهی اصل

معجون کبد

معجون کبد
» جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:


معجون کبد
اینستاگرام رزآلین تلگرام رزآلین
مقدار: 99989 عدد

اطلاعات فنی محصول

درجه یک
• کیفیت :
درمان نارسائی کبدی، خنک کننده بدن
• موارد درمانی :
کاملا طبیعی و سنتی
• ارگانیگ :
قبل از هر غذا یک استکان میل شود
• نحوه مصرف :
: کد محصول
موجود است : وضعیت موجودی
لیتر :  
32,000 تومان 
 
محصول ویدئو ندارد

یکی از اعضای مهم و حیاتی بدن را می توان کبد معرفی نمود که با سبک نادرست زندگی در زمینه تغذیه مشکلات بزرگی را برای بدن به همراه می آورد که از جمله یکی از این بیماری های که امروزه رواج یافته است را می توان کبد چرب بیان نمود. اما در باب درمان این بیماری استفاده از داروهای شیمیایی خود دارای یک سری از عوارض برای بدن می باشند که همین امر معمولا پزشکان را به درمان به شکل طب سنتی سوق داده است که در جهت درمان مشکلات کبدی استفاده از معجون کبد تهیه شده از چندین ترکیب عرق گیاهی پیشنهاد می گردد.
در باب خرید اینترنتی عرق معجون کبد اعلاء برای مشکلات کبدی می توانید از این معجون گیاهی تولید شده در مجموعه رزآلین به خرید اقدام نمایید تا به بهترین کیفیت این محصول با قیمت مناسب دست یابید. اما در باب بیان خواص عرق معجون کبد می توان به استفاده از این عرق گیاهی در زمینه درمان نارسایی کبدی، خنک نمودن بدن، سم زدایی از کبد و کیسه صفرا، کنترل چربی کبد اشاره نمود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه محصول √ راهنمای خرید از رزآلین √

خرید اینترنتی عرق معجون کبد اعلاء
فروشگاه رزآلین یکی از تولید کننده های سنتی عرقیات گیاهی کاشان می باشد که علاوه بر ایجاد امکان خرید حضوری با در نظر گرفتن خرید به شکل آنلاین در باب دسترسی به گلاب و عرقیات گیاهی کاشان برای هموطنان در سراسر کشور خرید برای تمامی هموطنان را به این شیوه مهیا ساخته است تا متقاضیان عرقیات گیاهی برای درمان بیماری های خود به راحتی بتوانند به این محصولات دست یابند. خرید اینترنتی عرق معجون کبد اعلاء نیز به همین منظور در این فروشگاه مهیا گشته است. 

خرید آنلاین گلاب دوآتیشه
گلاب درجه یک
گلاب اصل و ناب کاشان
خرید اینترنتی گلاب