مشاوره و پشتیبانی : 09132771495 | 09132634599 | 03154759315
گلاب و عرقیات گیاهی اصل

معجون ضد تشنج

معجون ضد تشنج
» جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:


معجون ضد تشنج
اینستاگرام رزآلین تلگرام رزآلین
مقدار: 100000 عدد

اطلاعات فنی محصول

درجه یک
• کیفیت :
مخصوص کسانی که تشنج دارند
• موارد درمانی :
کاملا طبیعی و سنتی
• ارگانیگ :
بعد از هر غذا یک فنجان میل شود
• نحوه مصرف :
: کد محصول
موجود است : وضعیت موجودی
لیتر :  
32,000 تومان 
 
محصول ویدئو ندارد

یکی از راه کار های درمانی و پیشگیری از تشنج بدون عوارض جانبی را می توان استفاده از معجون ضد تشنج بیان نمود که در فروشگاه رزآلین با ترکیب چندین گیاه دارویی به صورت طبیعی و سنتی روانه بازار می گردد. این معجون ضد تشنج را می توانید در حجم های مختلف از بطری های یک لیتری گرفته تا سفارشات گالنی برای خرید تک یا حتی عمده از این فروشگاه به صورت مستقیم بدون حضور واسطه تهیه نمایید.
خرید اینترنتی عرق گیاهی معجون ضد تشنج یکی از روش های خرید از این فروشگاه در کنار خرید حضوری می باشد که سبب گشته تا با کاهش هزینه های رفت و آمد کمترین بها برای خرید این محصولات صرف گردد. البته نبود حضور واسطه در بحث فروش این معجون گیاهی خود قیمت تولیدی این محصولات را برای فروش در نظر گرفته است.
در باب کیفیت این عرق معجون ضد تشنج نیز می توان به سبب استفاده از بهترین گیاهان دارویی و عملیات تولید این عرق گیاهی به صورت طبیعی و سنتی از لحاظ کیفیت این معجون را در دسته بندی عرقیات گیاهی درجه یک قرار داد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه محصول √ راهنمای خرید از رزآلین √

خرید اینترنتی عرق گیاهی معجون ضد تشنج
فروشگاه رزآلین در باب پاسخ گویی به نیاز خریداران در بحث درمان و پیشگیری از بیماری ها امکان فروش عرقیات گیاهی و حتی معجون های گیاهی را در این زمینه مهیا نموده است که به صورت خرید حضوری و خرید آنلاین امکان تهیه آن وجود دارد. به همین جهت خرید اینترنتی عرق گیاهی معجون ضد تشنج مناسب برای افرادی که دچار تشنج می شوند با کیفیت بالا و قیمت مناسب در فروشگاه رزآلین امکان پذیر گشته است.

خرید آنلاین گلاب دوآتیشه
گلاب درجه یک
گلاب اصل و ناب کاشان
خرید اینترنتی گلاب